Jak učím jazyky

Nejprve si ujasníme, jaká je vaše motivace ke studiu jazyka, protože ta je základem úspěchu.
Výuku přizpůsobím vašim potřebám a stylu učení.
Pracuji s tématy, která jsou vám blízká, aby vás učení bavilo.
Ve výuce používám autentické materiály, jako jsou novinové články, písničky nebo literatura.
Poradím vám užitečné nástroje, které vám pomůžou s učením i mimo výuku.
Pomůžu vám překonat typicky české chyby ve výslovnosti.
Pokud máte zkušenosti s angličtinou i němčinou, upozorním vás na podobnosti a rozdíly mezi nimi, což vám pomůže si zapamatovat nové informace a vyhnout se chybám.
Spolehlivost a pečlivost z mé strany jsou samozřejmostí
Jazykové procházky s Denisou

Jazyk v pohybu

Chcete se učit cizí jazyk i mít dostatek pohybu a nevíte, jak to všechno stihnout? A co takhle tyto dvě činnosti spojit? Vyražte se mnou na jazykovou procházku! Nejen, že prospějete svému zdraví, ale dost možná zjistíte, že vám jazyk během pohybu lépe „leze do hlavy“. Výzkumy totiž naznačují, že fyzická aktivita napomáhá zapamatování nových informací, a to včetně cizích jazyků! Společně vymyslíme vhodnou trasu podle vašich časových a fyzických možností.

Mlsná jazykářka

Jsem jazykářka s mlsným jazýčkem a podle toho vypadají i mé účty na sociálních sítích. Najdete mě na Instagramu a Facebooku. Těšit se můžete na všelijaké jazykové speciality. Varování: U mnohých příspěvků se vám budou sbíhat sliny!
Mlsná jazykářka
Cizojazyčná veganská setkání

Cizojazyčná veganská setkání

Od ledna 2023 pořádám v Praze veganská setkání v angličtině a němčině. Pokud se zajímáte o veganství a zároveň oceníte příležitost popovídat si v cizím jazyce, rádi vás mezi sebou přivítáme. Jedná se o bezplatnou společenskou událost, jejímž cílem je propojovat podobně smýšlející lidi a zároveň zlepšovat či udržovat jazykové dovednosti účastníků. Aktuální termíny najdete zde na webu, nebo se můžete přihlásit k odběru newsletteru a já vám před každým setkáním dám vědět přímo na e-mail. 

Mgr. Denisa Hobbs

Lektorka anglického a německého jazyka z Prahy.

Služby

Individuální výuka 
Mentoring pro samouky 
Příprava na maturitu 
Příprava na jazykové certifikáty 
Konverzace 
Doučování středoškolské látky
Jazyková výuka pro firmy